COVID-19 press

NANOHUBi tehnoloogia eemaldab SARS-CoV-2 (COVID-19) viiruse 100% ulatuses 30 minuti jooksul. Test viidi läbi Milaano San Raffaele Haiglas.

Pärast lenduvate orgaaniliste ühendite, bakterite, eoste, hallituse ja allergeenide testimist patenteeris NANOHUB uue filtri “KtV” (Kill the Virus), mis koosneb tipptasemel fotokatalüütilisest reaktorist, kuhu paigutati antibakteriaalne ja viirusevastane kangasfilter. Komponentide ühine tegevus võimaldab õhku tõhusalt desinfitseerida ja puhastada.

Filtrit testiti nakkusviirusel COVID-19 (SARS-CoV-2) Milano San Raffaele Haigla viiruspatogeneesi ja bioturbe üksuse poolt, uuringu juht oli dr. Elisa Vicenzi.

VIIRUSE TÄIELIK DEAKTIVATSIOON AINULT 30 MINUTIGA

Allpool oleval graafikul on näidatud viiruse vähendamise tulemused (väljendatuna ühikus PFU / ml), mis arvutati San Raffaele Haigla viirusliku patogeneesi ja bioturbe üksuses testi teel.

Andmed näitavad, et 10 minuti jooksul deaktiveeris “KtV”-filter SARS-CoV-2 nakkusliku viirustaseme 98% ja 20 minutiga üle 99,8%. Pärast 30-minutilist filtri kasutust eemaldati viirus täielikult.

NANOHUBi seadmed tagavad uue patenteeritud filtri kasutuselevõtmise abil siseõhu kvaliteedi parandamise ja tagades ühtlasi SARS-CoV-2 viiruse leviku aeglustumise, kuni selle täieliku eemaldamiseni.